Проекти

01.11.2017 18:46:28

Асоціація має кількарічну історію плідної співпраці з міжнародними організаціями. ГО «НАМУ» залишається відкритою до співробітництва в тих сферах, де це відповідає її статутним цілям, потребам розвитку спільноти практиків позасудового вирішення конфліктів.

ГО «НАМУ» співпрацює з Координатором проектів ОБСЄ у підтримці розвитку української спільноти експертів-медіаторів та фасилітаторів діалогу. Головна мета тут – подбати про те, щоб був у наявності місцевий експертний потенціал, який допомагатиме органам влади та різним спільнотам долати розбіжності, запобігати конфліктам або вирішувати їх. Ця співпраця полягає в наступному: 

Завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку розвитку (USAID) і реалізованої в рамках  Проекту «Справедливе правосуддя» та Програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», ГО «НАМУ» з метою розбудови в Україні альтернативних судочинству методів вирішення суперечок були проведені наступні заходи:
  • в серпні – жовтні 2017 році проведено на загальноукраїнському рівні обговорення проекту Кодексу етики медіатора, підготовано документ до схвалення спільнотою медіаторів
  • ознайомитися із досвідом США щодо впровадження альтернативних методів вирішення суперечок та ознайомити з ним українську спільноту медіаторів
В рамках Проекту «Сприяння практичному запровадженню медіації в Україні і налагодженню взаємодії з судовою системою» (детальніше – див. сторінку проекту) вдалося наступне: 

ГО «НАМУ» надала підтримку експерту Організації ООН Жінки в розробці та апробації методології врахування гендерних питань в здійсненні медіації під час процесів миротворчості та примирення в українському контексті. Детальніше див. сторінку проекту «Підтримка партисипативної розробки гендерно-відповідальної медіації в процесах миротворчості та примирення в Україні»


Веб-сайт оновлено в рамках проекту, що виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Фінляндії. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю Національної асоціації медіаторів України і не відображає позиції, погляди чи думки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.