ОСНОВНІ ЗАСАДИ НАВЧАННЯ БАЗОВИМ НАВИЧКАМ МЕДІАТОРА

09.09.2019 19:45:00


Ця публікація була здійснена за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Брошура "Основні засади навчання базовим навичкам медіатора" (в форматі pdf)

Додаткова вкладка (в форматі pdf)

Погляди авторів, викладені у цьому виданні, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.
Декларація про визнання та приєднання до "Основних засад" (в форматі pdf)  

Приєднання до Засад означає, що підписант з моменту підписання декларації отримує право використовувати Засади під час організації чи здійснення навчання базовим навичкам медіатора, для розробки інших стандартів навчання у сфері медіації, і приймає зобов'язання дотримуватися рекомендацій, наведених у Засадах, під час розробки програм з навчання у сфері медіації, а також інформувати про приєднання до Засад шляхом розміщення відповідного повідомлення на власних інтернет ресурсах з активним посиланням на текст Засад і під час пропонування навчальних програм та укладення відповідних договорів.

Актуальний список підписантів, що постійно доповнюється.  


Веб-сайт оновлено в рамках проекту, що виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Фінляндії. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю Національної асоціації медіаторів України і не відображає позиції, погляди чи думки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.