Videos

Майстер-клас: Проведення діалогу і медіації в комплексних суперечках: бар'єри, виклики та дилеми

Майстер-клас: Проведення діалогу і медіації в комплексних суперечках: бар'єри, виклики та дилеми

Професор Міроні є професором права (працює на посаді професора) при факультеті права в університеті Хайфи і є запрошеним професором юридичного факультету в Університеті Гумбольдта в Берліні та запрошеним дослідником Інституту «Інтернет і суспільство» ім. Олександра фон Гумбольдта. Він є співзасновником і секретарем-скарбником Асоціації вчених з питань використання медіації та переговорів в якості навчальної дисципліни; він є головою ADR Форуму Ізраїльської асоціації адвокатів і екс-президентом Асоціації медіаторів Ізраїлю; Професор Міроні є членом панелі медіаторів ВОІВ (Всесвітня організація з питань захисту інтелектуальної власності), CAS (Спортивний арбітражний суд) і торгово-промислової палати Мілану. Професор Міроні успішно виступав медіатором та арбітром в серйозних спорах, у тому числі в міжнародних і внутрішніх комерційних і спортивних спорах, спорах національного рівня з питань трудового законодавства і зайнятості, а також у великих суперечках між владою і громадами. Наприклад: спори між солдатськими вдовами та членами сімей загиблих воїнів, два загальнонаціональних страйки лікарів у 2000 і в 2011 роках та переговори щодо угод з відновлення для міста Єрусалима. Тут подається відео майстер-класу, який він провів під час конференції “Інструменти діалогу  як  засобу  подолання  кризових  явищ: міжнародний досвід  та  перспективи застосування в Україні”, організованій Координатором проектів ОБСЄ в Україні 10-12  грудня 2014 року в м. Одеса. Відео – англійською з російським перекладом.

Майстер-клас: Організація триденного діалогу

Майстер-клас: Організація триденного діалогу

Стейнар Брин з 1995 року постійно працює в сфері налагодження діалогу в тих регіонах Європи, де відбувався найбільший конфлікт після Другої світової війни - тобто на Західних Балканах. Він був засновником Мережі діалогу Нансена, який складається з десяти діалог-центрів від Хорватії до Македонії. Вони, зокрема зосередили свою роботу на відновленні атмосфери довіри, спілкування і співпраці в громадах, розколотих війною. Він сприяв проведенню сотень семінарів зі створення діалогу, тривалістю від 3 днів до 3 місяців. Тут подається відео майстер-класу, який він провів під час конференції “Інструменти діалогу  як  засобу  подолання  кризових  явищ: міжнародний досвід  та  перспективи застосування в Україні”, організованій Координатором проектів ОБСЄ в Україні 10-12  грудня 2014 року в м. Одеса. Відео - англійською з російським перекладом.

This website has been updated as part of a project implemented by the OSCE Project Co-ordinator in Ukraine with financial support provided by the government of Finland. The contents of this website are the sole responsibility of the National Association of Mediators of Ukraine and can in no way be taken to reflect the views of the Project Co-ordinator.