Міріманова Наталія - nеоретик і практик вирішення конфліктів з понад 20-річним досвідом роботи в Росії, Центральній Азії, Молдові, Україні, Західних Балканах та Східній Європі. Наталія неодноразово залучалась у якості консультанта до роботи з ООН, ОБСЄ, Європейської дипломатичної служби, Інтерньюз, Фонду Ага Хана, Національного демократичного інституту, Центру гуманітарної діалогу, а також інших міжнародних національних та регіональних організацій. В цьому відео - перша частина майстер-класу, який вона давала для учасників Форуму для медіаторів та фасилітаторів «Сприяння розвитку діалогової культури в Україні», організованого Координатором проектів ОБСЄ в Україні 9-10 грудня 2015 р. в м. Київ. На майстер-класі обговорювали діалог з точки зору його телеології (цілепокладання) як основи дизайну оцінки його ефективності. Перебіг і результат діалогу визначається багатьма факторами, як внутрішніми, так і зовнішніми стосовно власне циклу діалогу - дизайн, проведення, результат. Тому завдання оцінки ефективності діалогу повинне вирішуватися як задача оцінки втручання в складну систему багатьох змінних, при цьому ж не ізольованих, а взаємопов'язаних. Відео - російською.
Стейнар Брін - з 1995 року працює в сфері налагодження діалогу в тих регіонах Європи, де відбувався найбільший конфлікт після Другої світової війни - тобто на Західних Балканах. Він був засновником Мережі діалогу Нансена, який складається з десяти діалог-центрів від Хорватії до Македонії. Вони, зокрема зосередили свою роботу на відновленні атмосфери довіри, спілкування і співпраці в громадах, розколотих війною. Він провів сотні діалогових семінарів тривалістю від 3 днів до 3 місяців. В цьому відео - перша частина майстер-класу, який він дав для учасників Форуму для медіаторів та фасилітаторів «Сприяння розвитку діалогової культури в Україні», організованого Координатором проектів ОБСЄ в Україні 9-10 грудня 2015 р. в м. Київ. Відео - англійською з українським перекладом.
Стейнар Брін - з 1995 року працює в сфері налагодження діалогу в тих регіонах Європи, де відбувався найбільший конфлікт після Другої світової війни - тобто на Західних Балканах. Він був засновником Мережі діалогу Нансена, який складається з десяти діалог-центрів від Хорватії до Македонії. Вони, зокрема зосередили свою роботу на відновленні атмосфери довіри, спілкування і співпраці в громадах, розколотих війною. Він провів сотні діалогових семінарів тривалістю від 3 днів до 3 місяців. В цьому відео - друга частина майстер-класу, який він дав для учасників Форуму для медіаторів та фасилітаторів «Сприяння розвитку діалогової культури в Україні», організованого Координатором проектів ОБСЄ в Україні 9-10 грудня 2015 р. в м. Київ. Відео - англійською з українським перекладом.
Девід Ньютон - незалежний консультант з питань мирних процесів, посередництва і миророзбудови. Він співпрацює з міжнародними організаціями, урядами та неурядовими організаціями, щоб допомогти їм розробити, підтримати та реалізувати найбільш ефективні процеси у просування миру. За понад 15 років професійної діяльності він працював на керівних посадах та радником у місцевих і міжнародних неурядових організаціях, ООН, ЄС, урядах Великобританії та Швейцарії, Африці, Азії, та колишньому Радянському Союзі. В цьому відео - перша частина майстер-класу, який він дав для учасників Форуму для медіаторів та фасилітаторів «Сприяння розвитку діалогової культури в Україні», організованого Координатором проектів ОБСЄ в Україні 9-10 грудня 2015 р. в м. Київ. Відео - англійською з українським перекладом.
Девід Ньютон - незалежний консультант з питань мирних процесів, посередництва і миророзбудови. Він співпрацює з міжнародними організаціями, урядами та неурядовими організаціями, щоб допомогти їм розробити, підтримати та реалізувати найбільш ефективні процеси у просування миру. За понад 15 років професійної діяльності він працював на керівних посадах та радником у місцевих і міжнародних неурядових організаціях, ООН, ЄС, урядах Великобританії та Швейцарії, Африці, Азії, та колишньому Радянському Союзі. В цьому відео - друга частина майстер-класу, який він дав для учасників Форуму для медіаторів та фасилітаторів «Сприяння розвитку діалогової культури в Україні», організованого Координатором проектів ОБСЄ в Україні 9-10 грудня 2015 р. в м. Київ. Відео - англійською з українським перекладом.
Урсула Касер має ступінь магістра медіації Європейської магістратури у галузі медіації. Основні напрямки роботи: суспільний діалог, досягнення консенсусу та медіація в комплексному плануванні та процесах прийняття рішень (державна служба, наукові кола, школи, підприємства), фасилітування і модерація під час зустрічей і процесів участі громадськості (проведено більше 300 семінарів), підготовка і читання лекцій (методи фасилітації, управління конфліктами, загальна та багатостороння медіація). Вона також є офіційним конфлікт-медіатором (акредитація португальського Міністерства юстиції) в районах Хульгадос де Пас Кашкайш, Лісабон, Синтра, Сейшал і Одівелаш. Як посередник вона має акредитацію від CEDR - Центру ефективного вирішення спорів, IMI - Міжнародного інституту медіації та є членом екзаменаційної комісії «Магістрів в сфері медіації» університету Ферн в Хагені. Тут подається відео майстер-класу, який вона провела під час конференції “Інструменти діалогу як засобу подолання кризових явищ: міжнародний досвід та перспективи застосування в Україні”, організованій Координатором проектів ОБСЄ в Україні 10-12 грудня 2014 року в м. Одеса. Відео – англійською з російським перекладом.
Мартін Сноддон - в минулому - учасник ірландського конфлікту і політичний в'язень, який після звільнення в 1990 році присвятив своє життя будівництву миру, спочатку в Ірландії, але потім і в інших країнах, які переживають конфлікт або в постконфліктних країнах. Обіймав посаду директора програми реінтеграції колишніх комбатантів (5 років), і директора з надання послуг групам громад в рамках Ресурсного центру з питань подолання травм викликаних конфліктами (12 років) та працював в якості члена Наглядової Ради з медіації Північної Ірландії. Його поточна робота в Ірландії стосується навчання персоналу і сприяння діалогу всередині та між громадами де ще досі існує спадщина насильницького конфлікту, яка становить небезпеку для мирного майбутнього.
Срджан Джеріч з 2005 року працював на Балканах на різних посадах з міжнародними організаціями та аналітичними центрами. Він брав активну участь у багатьох проектах з розбудови спроможностей по всіх Західних Балканах, спрямованих на оснащення місцевих учасників та лідерів інструментами, необхідними для посередництва в між- і внутрішньорегіональних суперечках громад. Він також працював в проектах у сфері повернення, пов'язаних з внутрішньо переміщеними особами і їх реінтеграції в приймаючій спільноті. Протягом всієї своєї кар'єри, він також мав можливість працювати посередником безпосередньо під час численних напружених протистоянь, особливо в північній частині Косово, а також пропонував підтримку та консультації протягом переговорів на більш високому рівні між Сербією і Косово під егідою Європейського Союзу. Тут подається відео майстер-класу, який він провів під час конференції “Інструменти діалогу як засобу подолання кризових явищ: міжнародний досвід та перспективи застосування в Україні”, організованій Координатором проектів ОБСЄ в Україні 10-12 грудня 2014 року в м. Одеса. Відео – англійською з перекладом українською.