Механізми саморегулювання діяльності медіаторів

15.09.2018 19:13:00

авторка - Кисельова Тетяна, к.ю.н., LLM, PhD

"Механізми саморегулювання діяльності медіаторів: кращі практики і уроки для України" (авторка - Кисельова Тетяна, к.ю.н., LLM, PhD)


Звіт підготовлено в рамках Програми USAID «Нове правосуддя» з метою надання практикуючим медіаторам експертної підтримки в сфері саморегулювання професійної діяльності.

У звіті досліджено та систематизовано найкращі світові практики, моделі та механізми регулювання діяльності медіаторів; підходи до акредитації медіаторів (вимоги щодо навчання, практики, супервізії); та акредитації навчальних програм з медіації (вимоги щодо тренерів, змісту навчання та проведення екзаменів).

Також в цій роботі проаналізоване правове регулювання професійної діяльності медіаторів в зарубіжних та пострадянських країнах та надано рекомендації щодо практичних кроків з розробки системи акредитації навчальних програм з медіації в Україні.
На основі цього аналізу було зроблено презентацію на конференції «Саморегулювання в медіації: від стандартів до прискореного росту практики позасудового вирішення спорів в Україні», яка проводилась Національною асоціацією медіаторів України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» 8 грудня 2017 р. у м. Київ.
 
Читати далі:

Tatiana Kyselova Магістр права LLM (Лондонський університет), кандидат юридичних наук, доктор філософії в галузі права PhD (Оксфордський університет). З 2012 року доцент кафедри приватного права Національного університету «Києво-Могилянська академія». Наукові інтереси включають теми: вирішення і трансформація конфліктів (conflict resolution and transformation), альтернативне вирішення спорів (ADR), доступ до правосуддя, медіація, переговори, міжнародний комерційний арбітраж, медіація та діалог в збройних конфліктах. Має низку публікацій в міжнародних та українських наукових виданнях


Веб-сайт оновлено в рамках проекту, що виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Фінляндії. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю Національної асоціації медіаторів України і не відображає позиції, погляди чи думки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.