ДІАЛОГ У РЕФОРМАХ: інструкція з експлуатації

27.05.2021 17:37:01

Алгоритм та посібник

Алгоритм та посібник «Діалог у реформах: інструкція з експлуатації» - це унікальний інструмент, який дозволить користувачам самостійно проаналізувати їхню конкретну ситуацію та зрозуміти, який метод взаємодії буде доречним у цій ситуації. Таким чином, можна визначити як і коли використовувати діалог, публічні консультації у діалоговому підході, медіацію, сесію з пошуку рішень або інші формати роботи. 

Алгоритм (окремо можна знайти тут) містить конкретні питання та рекомендовані дії при відповіді на них, 

а посібник надає концептуальні основи та допоміжні практичні інструменти, включаючи матриці, чеклісти, порадник-тренажер. 

Матеріали посібника базуються на практичному досвіді авторів, містять узагальнення набутого в Україні досвіду, що є результатом як власних пошуків, так і адаптації кращих міжнародних практик. 

Алгоритм та посібник стануть у нагоді державним службовцям, менеджерам з реформ, представникам органів місцевого самоврядування та іншим категоріям публічних службовців, які будь-яким чином зіштовхуються з впровадженням реформ.

Ця публікація була розроблена Координатором проектів ОБСЄ в Україні у співпраці з Офісом реформ Кабінету Міністрів України в 2020 році в межах проекту «Сприяння діалогу щодо реформ в Україні».

Завантажити посібник


Веб-сайт оновлено в рамках проекту, що виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Фінляндії. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю Національної асоціації медіаторів України і не відображає позиції, погляди чи думки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.