ЗАДЛЯ ОБ'ЄДНАННЯ ТА КООРДИНАЦІЇ ЗУСИЛЬ СПІЛЬНОТИ МЕДІАТОРІВ

21.02.2020 11:21:37
ЗАДЛЯ ОБ'ЄДНАННЯ ТА КООРДИНАЦІЇ ЗУСИЛЬ СПІЛЬНОТИ МЕДІАТОРІВ

20.02.2020, за ініциативи Національної асоціації медіаторів України, на робочу зустріч в Києві зібралися представники професійної медіаційної спільноти, зокрема організацій-партнерів НАМУ, закладів вищої освіти, системи безоплатної правничої допомоги (БПД), міжнародних організацій та юридичних фірм.
Метою зустрічі було напрацювання консолідованої думки щодо законопроекту "Про медіацію" (Проект Закону про медіацію, реєстр. номер  2706 від 28.12.2019) та кількох положень Проекту Закону про працю, реєстр. номер 2708 від 28.12.2019, які стосуються медіації.


На зустрічі було створено координаційну групу для поєднання дій з метою донесення узгодженої спільної думки до законодавців.


Парнерську підтримку проведення робочої зустрічі гостинно надав PRAVOKATOR правовий клуб КиївСлідкуйте також за нашою сторінкою на FB
Веб-сайт оновлено в рамках проекту, що виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Фінляндії. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю Національної асоціації медіаторів України і не відображає позиції, погляди чи думки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.