Марина Саєнко

Загальна практика медіатора, Господарські спори, Корпоративні спори, Інше

Загальна інформація

Основна спеціальність: Юрист
Робочі мови: Українська, Російська
Регіони роботи: вся Україна
Інша спеціалізація:
Медіація у фінансових спорах, медіація в інвестиційних спорах, медіація в договірних спорах
Співзасновник Групи медіаторів «Нове право». Медіатор Центру медіації Київської торгово-промислової палати. Сертифікований лектор Національної асоціації адвокатів України з питань медіації. Спеціалізуюсь на бізнес-медіації, зокрема, у сфері корпоративних відносин, банківської діяльності, страхування, інвестиційної діяльності, спорах у сфері ведення бізнесу (торгівля, будівництво, виробництво, надання послуг, земельні спори), внутрішньо-організаційних спорах. Є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних конференцій, присвячених питанням медіації, автором понад 150 публікацій у фахових та бізнесових виданнях, систематично надаю коментарі провідним телеканалам, беру участь у прямих теле- та радіоефірах, бере участь у різноманітних заходах, спрямованих на популяризацію медіації в Україні. Життєва філософія: «Кожен новий день – це можливість зробити наступний ще кращим. Лише наші думки та уява є реальними межами наших можливостей.»

Підготовка медіатора

Назва курсу: Бізнес-медіатор промислово-торгівельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії
Організація, що видала сертифікат: Промислово-торгівельна палата Мюнхена та Верхньої Баварії спільно з Українським центром медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі
Дата завершення курсу: 13.09.2015
Кількість годин навчання: 220
Веб-сайт оновлено в рамках проекту, що виконувався Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Фінляндії. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю Національної асоціації медіаторів України і не відображає позиції, погляди чи думки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.