Громадська організація «Національна асоціація медіаторів України (НАМУ)» (далі – ГО «НАМУ») є неурядовим неприбутковим професійним громадським об’єднанням у сфері медіації та вирішення конфліктів, яке об’єднує фізичних осіб.

Основною метою діяльності ГО «НАМУ» є сприяння становленню,використанню та поширенню медіації як особливого підходу до вирішення конфліктів у різних сферах життя, об’єднання фахівців у сфері медіації та розвитку професії медіатора на рівні кращих світових стандартів, захист спільних інтересів членів Асоціації та представництво їхніх інтересів в Україні та закордоном.

ГО «НАМУ» створена та діє у відповідності з Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про громадські об’єднання», іншими законодавчими актами України та цим Статутом.

ГО «НАМУ» діє на принципах законності, демократичності, незалежності, прозорості й правомірності, етичності й соціальної відповідальності, професіоналізму, добровільності та самоврядування.

Для реалізації своїх статутних завдань ГО «НАМУ» співпрацює з фізичними та юридичними особами, незалежно від форм власності, центральними та місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, благодійними фондами, політичними партіями, неурядовими громадськими об’єднаннями, в тому числі з міжнародними організаціями і фондами, з іншими  об’єднаннями та рухами, діяльність яких не суперечить Конституції України та чинному законодавству.

Діяльність ГО «НАМУ» поширюється на всю територію України.КАЛЕНДАР ПОДІЙ ВІД ПАРТНЕРІВ

Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації
Програма «Переговори за інтересами»
(старт – 8 лютого 2017р.)
Що таке «Переговори за інтересами?». Практично відповідь на це питання мало хто знає, хоча й здається, що знають всі.
Учасники зазвичай кажуть, що завдяки програми вони навчаються дивитися на світ по іншому, рухаються в пошуку нових сенсів для себе і партнерів, здобувають в приємний спосіб додаткову цінність.
Не пропустіть новий запуск програми в лютому! Час маніпуляцій минає, треба застосовувати нові екологічні підходи до взаємодії з партнерами, щоб «всерйоз і надовго 😊».

Дати проведення програми:
Модуль 1 – 8-10 лютого 2018р.
Модуль 2 – 5-7 березня 2018р.
Модуль 3 – 2-4 квітня 2018р.

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул.Волоська 8/5 (4 корпус, 4 поверх) kmbs.ua/pur/peregovori-za-interesami?utm_source=%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8+%7C+%D0%A3%D...
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»