Громадська організація «Національна асоціація медіаторів України (НАМУ)» (далі – ГО «НАМУ») є неурядовим неприбутковим професійним громадським об’єднанням у сфері медіації та вирішення конфліктів, яке об’єднує фізичних осіб.

Основною метою діяльності ГО «НАМУ» є сприяння становленню,використанню та поширенню медіації як особливого підходу до вирішення конфліктів у різних сферах життя, об’єднання фахівців у сфері медіації та розвитку професії медіатора на рівні кращих світових стандартів, захист спільних інтересів членів Асоціації та представництво їхніх інтересів в Україні та закордоном.

ГО «НАМУ» створена та діє у відповідності з Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про громадські об’єднання», іншими законодавчими актами України та цим Статутом.

ГО «НАМУ» діє на принципах законності, демократичності, незалежності, прозорості й правомірності, етичності й соціальної відповідальності, професіоналізму, добровільності та самоврядування.

Для реалізації своїх статутних завдань ГО «НАМУ» співпрацює з фізичними та юридичними особами, незалежно від форм власності, центральними та місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, благодійними фондами, політичними партіями, неурядовими громадськими об’єднаннями, в тому числі з міжнародними організаціями і фондами, з іншими  об’єднаннями та рухами, діяльність яких не суперечить Конституції України та чинному законодавству.

Діяльність ГО «НАМУ» поширюється на всю територію України.ТУР З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ КОДЕКСУ ЕТИКИ МЕДІАТОРА

МАРІУПОЛЬ майже 40 мотивованих до обговорення учасників зібралося в приміщенні Фонду розвитку Маріуполя.
Ми почали зустріч)
В передчутті продуктивного обговорення )

Татьяна Ломакина Уляна Токарєва Фонд Развития Мариуполя
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

Розпочали роботу учасники київської зустрічі з обговорення проекту Кодексу етики медіатора. ... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

КИЇВ_ СЬОГОДНІ _ЗУСТРІЧ _КОДЕКС ЕТИКИ МЕДІАТОРА

Нагадуємо, що 19.09.17 реєстрація з 18:00 до 18:30
Починаємо працювати о 18:30
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»