ЕКАТЕРИНА БОРИСОВНА НАРОВСКАЯ член правленияКАТЕРИНА БОРИСІВНА НАРОВСЬКА (Київ, Україна)

+38 (050) 726 81 57,

k_narovskaya@ukr.net,

https://www.facebook.com/k.narovskaya

Сертифікований медіатор, з 2014 р. — член правління ГО «Національна асоціація медіаторів України».

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю Правознавство, магістр права (2002). Спеціалізувалася в цивільному, сімейному, медичному праві. Має досвід викладання у вищому навчальному закладі, аналітичної та законотворчої роботи, публікації у сфері права та медіації.

Навчалася навичкам медіації в Школі медіації Академії адвокатури України (2012), а також у фахівців з Великобританії на тренінгах «Професійна супервізія в медіації» та «Пряме консультування дітей в медіації». Брала участь у семінарі «Медіація в міжнародних сімейних спорах», проведеному Російсько-Українським Центром Міжнародної сімейної медіації у Великобританії спільно з Центром сімейної медіації «Метіда» (м.Київ), у науково-практичному семінарі «Імплементація європейських стандартів щодо медіації в законодавство України», організованому Центром Жана Моне з європейських студій в партнерстві з Національною асоціацією медіаторів України за підтримки Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу.

Проходить навчання в рамках міжнародної благодійної миротворчої програми «Альтернативи насильству», включаючи отримання навичок фасилітації, проведення тренінгів.

Веде активну правоосвітню діяльність серед молоді та дорослого населення, у тому числі щодо медіації та інших методів позасудового врегулювання конфліктів (спорів).

Сфера інтересів у медіації — сімейні, трудові конфлікти, комерційні та бізнес спори, конфлікти у сфері охорони здоров’я, конфлікти за участю неповнолітніх.ТУР З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ КОДЕКСУ ЕТИКИ МЕДІАТОРА

МАРІУПОЛЬ майже 40 мотивованих до обговорення учасників зібралося в приміщенні Фонду розвитку Маріуполя.
Ми почали зустріч)
В передчутті продуктивного обговорення )

Татьяна Ломакина Уляна Токарєва Фонд Развития Мариуполя
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

Розпочали роботу учасники київської зустрічі з обговорення проекту Кодексу етики медіатора. ... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

КИЇВ_ СЬОГОДНІ _ЗУСТРІЧ _КОДЕКС ЕТИКИ МЕДІАТОРА

Нагадуємо, що 19.09.17 реєстрація з 18:00 до 18:30
Починаємо працювати о 18:30
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»