ЕКАТЕРИНА БОРИСОВНА НАРОВСКАЯ член правленияКАТЕРИНА БОРИСІВНА НАРОВСЬКА (Київ, Україна)

+38 (050) 726 81 57,

k_narovskaya@ukr.net,

https://www.facebook.com/k.narovskaya

Сертифікований медіатор, з 2014 р. — член правління ГО «Національна асоціація медіаторів України».

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю Правознавство, магістр права (2002). Спеціалізувалася в цивільному, сімейному, медичному праві. Має досвід викладання у вищому навчальному закладі, аналітичної та законотворчої роботи, публікації у сфері права та медіації.

Навчалася навичкам медіації в Школі медіації Академії адвокатури України (2012), а також у фахівців з Великобританії на тренінгах «Професійна супервізія в медіації» та «Пряме консультування дітей в медіації». Брала участь у семінарі «Медіація в міжнародних сімейних спорах», проведеному Російсько-Українським Центром Міжнародної сімейної медіації у Великобританії спільно з Центром сімейної медіації «Метіда» (м.Київ), у науково-практичному семінарі «Імплементація європейських стандартів щодо медіації в законодавство України», організованому Центром Жана Моне з європейських студій в партнерстві з Національною асоціацією медіаторів України за підтримки Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу.

Проходить навчання в рамках міжнародної благодійної миротворчої програми «Альтернативи насильству», включаючи отримання навичок фасилітації, проведення тренінгів.

Веде активну правоосвітню діяльність серед молоді та дорослого населення, у тому числі щодо медіації та інших методів позасудового врегулювання конфліктів (спорів).

Сфера інтересів у медіації — сімейні, трудові конфлікти, комерційні та бізнес спори, конфлікти у сфері охорони здоров’я, конфлікти за участю неповнолітніх.КАЛЕНДАР ПОДІЙ ВІД ПАРТНЕРІВ

Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації
Програма «Переговори за інтересами»
(старт – 8 лютого 2017р.)
Що таке «Переговори за інтересами?». Практично відповідь на це питання мало хто знає, хоча й здається, що знають всі.
Учасники зазвичай кажуть, що завдяки програми вони навчаються дивитися на світ по іншому, рухаються в пошуку нових сенсів для себе і партнерів, здобувають в приємний спосіб додаткову цінність.
Не пропустіть новий запуск програми в лютому! Час маніпуляцій минає, треба застосовувати нові екологічні підходи до взаємодії з партнерами, щоб «всерйоз і надовго 😊».

Дати проведення програми:
Модуль 1 – 8-10 лютого 2018р.
Модуль 2 – 5-7 березня 2018р.
Модуль 3 – 2-4 квітня 2018р.

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул.Волоська 8/5 (4 корпус, 4 поверх) kmbs.ua/pur/peregovori-za-interesami?utm_source=%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8+%7C+%D0%A3%D...
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»