ЕКАТЕРИНА БОРИСОВНА НАРОВСКАЯ член правленияКАТЕРИНА БОРИСІВНА НАРОВСЬКА (Київ, Україна)

+38 (050) 726 81 57,

k_narovskaya@ukr.net,

https://www.facebook.com/k.narovskaya

Сертифікований медіатор, з 2014 р. — член правління ГО «Національна асоціація медіаторів України».

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю Правознавство, магістр права (2002). Спеціалізувалася в цивільному, сімейному, медичному праві. Має досвід викладання у вищому навчальному закладі, аналітичної та законотворчої роботи, публікації у сфері права та медіації.

Навчалася навичкам медіації в Школі медіації Академії адвокатури України (2012), а також у фахівців з Великобританії на тренінгах «Професійна супервізія в медіації» та «Пряме консультування дітей в медіації». Брала участь у семінарі «Медіація в міжнародних сімейних спорах», проведеному Російсько-Українським Центром Міжнародної сімейної медіації у Великобританії спільно з Центром сімейної медіації «Метіда» (м.Київ), у науково-практичному семінарі «Імплементація європейських стандартів щодо медіації в законодавство України», організованому Центром Жана Моне з європейських студій в партнерстві з Національною асоціацією медіаторів України за підтримки Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу.

Проходить навчання в рамках міжнародної благодійної миротворчої програми «Альтернативи насильству», включаючи отримання навичок фасилітації, проведення тренінгів.

Веде активну правоосвітню діяльність серед молоді та дорослого населення, у тому числі щодо медіації та інших методів позасудового врегулювання конфліктів (спорів).

Сфера інтересів у медіації — сімейні, трудові конфлікти, комерційні та бізнес спори, конфлікти у сфері охорони здоров’я, конфлікти за участю неповнолітніх.КОДЕКС ЕТИКИ МЕДІАТОРА (ПРОЕКТ)

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРІ-ОБГОВОРЕННІ ПРОЕКТУ!

Шановні медіатори! Запрошуємо вас долучитися до обговорення стандартів етичної поведінки медіатора (більш детально - див. у відеозверненні Луїзи Романадзе, Luiza Romanadze. члена Правління ГО "НАМУ", Голови Комітету стандартизації).

Текст для обговорення (коментування) можна знайти за посиланням - docs.google.com/document/d/1kYYhtBJcecUpNHJ8hiPbz8U1hhjoy89Q7VDx-xwY5EE/edit

Просимо медіаторів долучатися до обговорення!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Участь в обговоренні або очних зустрічах можуть приймати всі наші колеженки та колеги - медіатори, незалежно від членства в НАМУ.

Пропозиції та зауваження можна надати двома способами:
- або надіслати на електрону адресу 7435185@gmail.com (Луиза Романадзе), копію на namu.members@gmail.com (Комітет по стандартизації),
- або залишити КОМЕНТАРІ до Проекту Кодексу етики медіатора в самому документі за посиланням docs.google.com/document/d/1kYYhtBJcecUpNHJ8hiPbz8U1hhjoy89Q7VDx-xwY5EE/edit

З метою найбільш ефективної організації туру обговорення Проекту Кодексу та проведення очних зустрічей в усіх регіонах на базі 10 міст України ми також просимо вас відповісти до 29/07/17 (включно)​ на кілька питань АНКЕТИ за посиланням docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdnj5KXS03zReNECLjJClvnCJIz8UHHFLrMPuevWlY_9pgEHw/viewform

Заздалегідь дякуємо за співпрацю!
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»