АСОЦІАЦІЯ створюється за принципом добровільності. Умови і порядок набуття членства в АСОЦІАЦІЇ та його припинення
визначаються цим Статутом.

Членами АСОЦІАЦІЇ можуть бути дієздатні фізичні особи незалежно від громадянства і місця проживання, які досягли 18 років та пройшли спеціальне навчання у сфері медіації не менше 40 (сорока) годин в Україні або за її межами, та які поділяють принципи, підтримують мету та завдання АСОЦІАЦІЇ і визнають її Статут.

Прийняття у члени АСОЦІАЦІЇ здійснюється Правлінням АСОЦІАЦІЇ на підставі поданої заяви у відповідності з Положенням про членські внески, яке затверджується Загальними зборами членів АСОЦІАЦІЇ. Рішення про прийом до членів АСОЦІАЦІЇ або про відмову приймається Правлінням у місячний термін з дати подачі заяви. Рішення про відмову у прийомі до АСОЦІАЦІЇ може бути оскаржене до Загальних зборів.

Члени АСОЦІАЦІЇ сплачують внесок при вступі до АСОЦІАЦІЇ (вступний членський внесок ) та в подальшому сплачують щорічні членські внески.
Розмір вступного членського внеску дорівнює 400,00 грн. (чотириста гривень 00 коп.), щорічного членського внеску – 300,00 грн. (триста гривень 00 коп.)ТУР З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ КОДЕКСУ ЕТИКИ МЕДІАТОРА

МАРІУПОЛЬ майже 40 мотивованих до обговорення учасників зібралося в приміщенні Фонду розвитку Маріуполя.
Ми почали зустріч)
В передчутті продуктивного обговорення )

Татьяна Ломакина Уляна Токарєва Фонд Развития Мариуполя
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

Розпочали роботу учасники київської зустрічі з обговорення проекту Кодексу етики медіатора. ... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

КИЇВ_ СЬОГОДНІ _ЗУСТРІЧ _КОДЕКС ЕТИКИ МЕДІАТОРА

Нагадуємо, що 19.09.17 реєстрація з 18:00 до 18:30
Починаємо працювати о 18:30
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»