АСОЦІАЦІЯ створюється за принципом добровільності. Умови і порядок набуття членства в АСОЦІАЦІЇ та його припинення
визначаються цим Статутом.

Членами АСОЦІАЦІЇ можуть бути дієздатні фізичні особи незалежно від громадянства і місця проживання, які досягли 18 років та пройшли спеціальне навчання у сфері медіації не менше 40 (сорока) годин в Україні або за її межами, та які поділяють принципи, підтримують мету та завдання АСОЦІАЦІЇ і визнають її Статут.

Прийняття у члени АСОЦІАЦІЇ здійснюється Правлінням АСОЦІАЦІЇ на підставі поданої заяви у відповідності з Положенням про членські внески, яке затверджується Загальними зборами членів АСОЦІАЦІЇ. Рішення про прийом до членів АСОЦІАЦІЇ або про відмову приймається Правлінням у місячний термін з дати подачі заяви. Рішення про відмову у прийомі до АСОЦІАЦІЇ може бути оскаржене до Загальних зборів.

Члени АСОЦІАЦІЇ сплачують внесок при вступі до АСОЦІАЦІЇ (вступний членський внесок ) та в подальшому сплачують щорічні членські внески.
Розмір вступного членського внеску дорівнює 400,00 грн. (чотириста гривень 00 коп.), щорічного членського внеску – 300,00 грн. (триста гривень 00 коп.)КАЛЕНДАР ПОДІЙ ВІД ПАРТНЕРІВ

Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації
Програма «Переговори за інтересами»
(старт – 8 лютого 2017р.)
Що таке «Переговори за інтересами?». Практично відповідь на це питання мало хто знає, хоча й здається, що знають всі.
Учасники зазвичай кажуть, що завдяки програми вони навчаються дивитися на світ по іншому, рухаються в пошуку нових сенсів для себе і партнерів, здобувають в приємний спосіб додаткову цінність.
Не пропустіть новий запуск програми в лютому! Час маніпуляцій минає, треба застосовувати нові екологічні підходи до взаємодії з партнерами, щоб «всерйоз і надовго 😊».

Дати проведення програми:
Модуль 1 – 8-10 лютого 2018р.
Модуль 2 – 5-7 березня 2018р.
Модуль 3 – 2-4 квітня 2018р.

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул.Волоська 8/5 (4 корпус, 4 поверх) kmbs.ua/pur/peregovori-za-interesami?utm_source=%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8+%7C+%D0%A3%D...
... Переглянути більшеПереглянути менше

Переглянути на Facebook

© 2013-2015, Громадське об'єднання «Національна асоціація медіаторів України»